Олімпійські кільця

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км.

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

artek 1

З 1 по 7 червня у Дитячому Центрі «Артек» за участю почесних гостей, олімпійських чемпіонів та призерів, команд-учасниць, артеківців відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Засновником цього заходу являється Національний олімпійський комітет України. Назва «Олімпійське лелеченя» прийшло з Олімпійських ігор в Пекіні (2008 р.), коли українська команда вибрала своїм символом лелеченят.

Мета даного заходу «Олімпійське лелеченя» - пропаганда здорового способу життя, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля.

В 2011 році було запущено пілотний проект цього заходу, він закінчився успішно та, стаючи уже традиційним, цей захід пройшов і в цьому році.

27 найсильніших команд (324 учасника) з кожного регіону України (склад команди 6 хлопчиків та 6 дівчаток) прибули до Артеку для того, щоб визначити найкращих у чотирьох видах програми:

- презентація команди (команди представляють свій девіз, назву, емблему та т.ін.;

- вікторина «Знавець олімпійського спорту»;

- комплексна спортивна естафета;

- рухлива гра Артбол.

Зусиллями Сумського обласного відділення НОК, на чолі з головою Петровою О.Ю. команді Сумської області була спеціально розроблена та пошита спортивна форма з емблемою заходу, тож наша команда виглядала як єдина спортивна сім’я.

Тут все було як на справжній Олімпіаді – підняття прапора, клятва спортсмена, запалення факела, парад команд та вручення лаврових вінків. Справжньою родзинкою відкриття став запуск у небо голубів, як символ миру та дружби.

«Вже вдруге «Артек» відкриває двері перед юними любителями спорту. Бажаю кожному з вас проявити волю до перемоги, показати свої найкращі якості та добре відпочити. Любіть спорт, займайтеся спортом та будьте здорові», – побажав перший віце-президент НОК України, голова Держслужби молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Слова привітання для «олімпійських лелеченят» прозвучали і від керівника служби фестивальних програм МДЦ «Артек» Тетяни Макарової, начальника управління розвитку Олімпійського руху НОК України Анни Сорокіної, голови Комісії атлетів Національного олімпського комітету Олександра Крикуна.

Підтримати дітей в Артек приїхали багато українських чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, які тренували, спілкувалися і залучували дітей до олімпійського руху власним прикладом.

artek

Естафета – чи не один з найемоційніших конкурсів заходу. Адже щоб потрапити до фінальної четвірки, учасники мали пройти відбірковий тур, тільки найкращі вісім команд отримали можливість потрапити до півфіналу, де у гострій боротьбі визначались переможці. За призові місця боролися – представники Сумської, Луганської, Львівської та Волинської областей.

У гострій боротьбі бронзові медалі «Естафети» здобули сумчани, показавши час 2:09,4 сек, «срібло» – у команди з Волині (2:04,3), а чемпіонами стали представники Львівської області (2:03,6).

А завершився останній конкурс фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» найулюбленішою грою артеківців – артболі.

За традицією команди, шляхом жеребкування, були поділені на підгрупи, де переможці виходили до фіналу.

Ці змагання сміливо можна назвати справжнім чемпіонатом світу, настільки була запеклою боротьба між суперниками. Але переможець може бути лише один. Тож чемпіоном змагань стала команда із Сумщини. Друге місце посіла Харківщина, третє – за представниками Дніпропетровської області.

Ми довели, що ми найкращі. Вже будучи в «Артеку» між собою ще більше здружились, стали однією великою сім’єю, тому ми не могли програти. Дякуємо Національному олімпійському комітету за таку можливість», – одразу після перемоги прокоментували чемпіони.

Отже команда Сумської області зайняла:

Презентація команди – 13 місце;

Олімпійська вікторина - 6 місце;

Комплексна естафета – 3 місце;

Рухлива гра Артбол – 1 місце.

Команда отримала призи, подарунки, спортивну атрибутику, медалі та дипломи, а також радість і чудові спогади від цього спортивного заходу.

В неофіційному медальному заліку команда Сумської області (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3) на чолі з керівником команди, вчителем фізичної культури Скибою Анатолієм Миколайовичем зайняли перше місце.