Новини
Олімпійські змагання по-Лебединськи.
До дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня) традиційним у світі, й Україні зокрема, є відзначення Олімпійського дня. Це не лише спортивне свято, цього дня кожна людина, кожна родина може знайти собі заняття до душі та відчути себе справжнім олімпійцем. Свято, зазвичай, проходить на центральних вулицях міст, у парках, дитячих таборах, на стадіонах різних регіонів, таким чином охоплює всю Ураїну.
Лебединщина теж не лишається осторонь подібних заходів. 11 липня олімпійське завзяття охопило й Лебедин. На честь Олімпійського дня були влаштовані міськрайонні змагання з волейболу, у яких взяли участь 4 команди.
Було проведено декілька ігор, аби відзначити кращих із кращих. Кожному хотілося увійти у спортивну історію рідного населеного пункту, тому суперники змагалися з усіх сил.
За результатами змагань місця між командами були поділені таким чином: ІІІ місце – команда «Фортуна», ІІ місце – «Молодість», І місце – «Друга молодість». Кращим гравцем було визнано Миколу Бурлюка. Усі учасники волейбольного матчу були нагороджені призами та отримали чудові враження. Переможці змагань домовилися, що отриманий у подарунок спортивний інвентар буде відданий на потреби сільським школам.
Олімпійський день – це чудова можливість для кожного бажаючого спробувати свої сили на спортивній ниві, досягти гарних результатів та поставити кілька особистих рекордів.
Шлях до перемоги дуже складний... Потрібно багато перешкод подолати і сміливо крокувати вперед
Авторизація
Анонс подій
Сумська талановита молодь
БІАТЛОН
Морозний ранок, ще пострілів не чути,
А ти на старті вже стоїш,
І тут хвилиною секунда може бути,
Команда - "Руш!", - і ти біжиш.
І ось в підйом летиш прижками,
Очима зачепившись за вершину снігову,
А стрільбище уже не за горами,
І тренер підганає на ходу.
Стрільба проходе дуже гарно,
Під кожен крок на фініш ти летиш,
І дуже радий, що не марно
На цих змаганнях ти біжиш.
В такі хвилини розумієш радість перемоги,
Ти не один до неї крокував,
І певен, не зламають неудачі і тривоги
Того, хто перемогу відчував!
Я певен, що не раз ще пролетять
Ім'я наші по світу й Україні,
На Сумщині ми біатлон не будем забувать,
Бо він зробив із нас людину!
07.05.2011 р., Ріпчанський Іван 14 років.