Олімпійські кільця

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км.

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

den zdor

Днями в Сумах відбувся вже традиційний міський «День Здоров’я».

У програмі, як завжди: лижні гонки серед команд загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації, промислових підприємств та організацій, професійно-технічних навчальних закладів. Місце проведення теж незмінне — урочище Токарі. Окрім лижних гонок, приємним доповненням став куліш, яким насолодились усі учасники. «Такі змагання сприяють гарному настрою, — говорять спортсмени, — чудово, що є така можливість». У командному заліку переможцем змагань стали: - серед команд загальноосвітніх шкіл стали: ЗОШ № 5, ССШ № 6 та ССШ № 9; У особистому заліку переможцями та призерами стали: юнаки – Костянтин Ткаченко (ССШ - 6), Кирил Каліновський (ССШ – 9), Артем Басов (ССШ - 9), дівчата – Аліна Антипенко (ССШ - 6), Артем Казбан (ЗОШ - 5), В Неситенко (ЗОШ - 8);

- серед професійно-технічних навчальних закладів: професійний хіміко-технологічний ліцей, професійний ліцей будівництва і автотранспорту та центр професійно-технічної освіти; У особистому заліку переможцями та призерами стали: юнаки –Микола Шевченко (м. Лебедин), Микола Василенко (СХТЦ ПТО), Андрій Зінченко (СЦПТО), дівчата – Анастасія Дідоренко (СХТЦ ПТО), Лариса Васютенко (СХТЦ ПТО), Вікторія Тятарева (м. Лебедин);

- серед команд вищих навчальних закладів 1-2 р.а.: медичний коледж, коледж СНАУ та будівельний коледж.

У особистому заліку переможцями та призерами стали: юнаки - Ярослав Тимченко (СНАУ), Влад Корнієнко (машколедж), Касьян Руслан (машколедж), дівчата – Маргарита Лаврик (СКХП), Анастасія Горпимченко (СКХП), Людмила Банна (медколедж);

- серед команд вищих навчальних закладів 3-4 р.а.: Сумський державний університет, Сумський державний педагогічний університет   ім. А.С. Макаренка та Сумський національний аграрний університет. У особистому заліку переможцями та призерами стали: жінки – Валерія Железна (СумДУ), Тетяна Приходченко (СДПУ ім. А.С. Макаренко), Юлія Пляхтур (СумДУ), чоловіки – Дмитро Ігнатьєв (СумДУ), Володимир Лазорак (м. Івано-Франківськ);

- серед клубів за місцем проживання: «Водник», «Юність» та «Орлятко». У особистому заліку переможцями та призерами стали: дівчата – Анастасія Нікон («Водник»), Єлізавета Давидова («Юність»), Анна Мотузна («Орлятко»), юнаки – Кирил Редька («Водник»), Богдан Потапенка («Водник»), Захар Карпенка («Орлятко»);

- серед команд підприємств: ПАТ «Сумихімпром», «Ромни»   та «Лебедин».

У особистому заліку переможцями та призерами стали: чоловіки – Геннадій Никон (ПАТ «Сумихімпром»), Геннадій Самойленко (м. Ромни), Олександр Примак ПЗ «Локомотив», жінки – Наталья Бойко (ПАТ «Сумихімпром»), Тетяна Пономаренко (ПАТ «Сумихімпром»). Переможці отримали подарунки від НОК України від голови Сумського осередку Національного олімпійського комітету.