Олімпійські кільця

Олена Петрова

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

 Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км. 

Олександр Кириченко

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Наші партнери

 

123 сагаситас

 

 

mc

Розповісти друзям

rss     twitter     vkontakte     facebook

Пошук по сайту

Новини

На Сумщині пройшли Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті МСУМК Р.Звонкова

2016 звонков 1

14-15 серпня на л/б «Динамо» (урочище Токарі) пройшли вже традиційні двадцяті Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам'яті Майстра спорту України міжнародного класу Романа Звонкова.

У змаганнях, які є особистими, взяло участь понад 130 спортсменів з Чернігівської, Харківської, Тернопільської, Київської, Сумської областей та міста Києва.

14 серпня відбувся спринт (крос зі стрільбою) серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, старших юнаків та дівчат, молодших дівчат та юнаків на дистанціях 4км та 3км.

15 серпня відбувся спринт на лижоролерах серед чоловіків та жінок, юніорів і юніорок, старших юнаків та дівчат, молодших юнаків і дівчат на дистанціях 7,5км та 6км.

Так як змагання проходили під патронатом Національного олімпійського комітету України, переможці змагань отримали кубки та цінні подарунки від Сумського обласного відділення НОК України.

Результати:

СПРИНТ - 3 км (крос зі стрільбою)

Ж і н к и

1. Бригінець Юлія (Чернігівська)

2. Приходченко Тетяна (Сумська)

3. Демиденко Вікторія (м. Київ)

Юніорки

1. Пищенко Вікторія (Чернігівська)

2. Пархоменко Вероніка (Харківська)

3. Ковальова Крістина (Сумська)

Старші дівчата 1997-1998 р.н.

1. Єрмакова Вікторія (Сумська)

2. Коваленко Оксана (Харківська)

3. Баранюк Тетяна (Сумська)

Молодші дівчата (1999-і молодші).

1. Кипяченкова Любов (Харківська)

2. Циганова Анастасія (Чернігівська)

3. Продан Тетяна (Сумська)

СПРИНТ 4 км (крос зі стрільбою)

Чоловіки

1. Кравченко Олексій (м. Київ)

2. Ігнатьєв Дмитро (Харківська –Сумська)

3. Агеєв Сергій (Сумська)

Юніори

1. Івасенко Дмитро (Чернігівська)

2. Насико Денис (Сумська)

3. Деркач Владислав (Чернігівська)

Старші юнаки (1997-98 р.н.).

1. Цимбал Богдан (Сумська)

2. Ситник Юрій (Харківська)

З. Хандій Олексій (Сумська)

Молодші юнаки (1999-і молодші)

1. Романчич Владислав (Чернігівська)

2. Боровик Роман (Сумська)

3. Івченко Євген (Сумська)

Спринт на лижоролерах (без штрафних кіл з додаванням 22 сек жін.. та 20 сек. чол.)

Чоловіки - 10 км

1. Ігнатьєв Дмитро (Харківська-Сумська)

2. Кравченко Олексій (м. Київ)

3. Агеєв Сергій (Сумська)

Юніори - 10 км.

1. Зоц Сергій (Чернігівська)

2. Насико Денис (Сумська)

3.Деркач Владислав (Чернігівська)

Старші юнаки 7.5 км.

1.Телень Сергій (Чернігівська)

2. Сергієнко Кирило (Сумська)

3. Бригадир Руслан (Тернопільська)

Молодші юнаки 7.5 км

1.Романчич Владислав (Чернігівська)

2. Івченко Євген (Сумська)

3. Гончеревський Владислав (Сумська)

Жінки 7,5 км

1. Бригінець Юлія (Чернігівська)

2. Демиденко Вікторія (м. Київ)

Юніорки 7.5 км

1. Ковальова Крістина (Сумська)

2. Пищенко Вікторія (Чернігівська)

3. Пархоменко Вероніка (Харківська)

Старші дівчата 6 км

1.Коваленко Оксана (Харківська)

2. Коваленко Ганна (Чернігівська)

3. Дмитренко Валерія (Чернігівська)

Молодші дівчата 6 км

1. Кипяченкова Любов (Харківська)

2. Циганова Анастасія (Чернігівська)

3. Продан Тетяна (Сумська)

2016 звонков 2

2016 звонков 3

2016 звонков 4

2016 звонков 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Міжнародні новини