Олімпійські кільця

Олена Петрова

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

 Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км. 

Олександр Кириченко

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Наші партнери

 

123 сагаситас

 

 

mc

Розповісти друзям

rss     twitter     vkontakte     facebook

Пошук по сайту

Новини

Змагання на призи О.М. Шапаренка з веслування на байдарках та каное в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку

2017 байдарки 1

Днями відбулися змагання на призи О.М. Шапаренка з веслування на байдарках та каное та в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку.

Шапоренко Олександр Максимович - Заслужений майстер спорту, народився село Степанівка Сумський район, Дворазовий чемпіон Олімпійських ігор у Мюнхені в байдарці-одиночці на дистанції 1000 м і на байдарці-двійці в Мехіко; 7-кратний чемпіон світу; Бронзовий призер чемпіонатів світу; 3-разовий чемпіон Європи.

На змаганнях були присутні почесні гості, натхнення та самовіддана

праця яких є вагомим внеском у розвиток фізкультурно-спортивного руху в м. Суми:

- срібна призерка Олімпійських ігор в Нагано, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області– Петрова Олена Юріївна;

- начальник обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Маслов Владислав Григорович;

- голова Сумської обласної організації фізкультурно – спортивного товариства «Спартак» - Павловська Тетяна Володимирівна;

- директор СО ДЮСШ «Старт» - Забара Богдан Олексійович.

У дистанції К-1 1000 м переможцями та призерами серед чоловіків стали:

За І місце - Пирогов Дмитро

За ІІ місце – Бочарніков Дмитро

За ІІІ місце – Вензенко Дмитро

У дистанції К-1 1000 м переможцями та призерами серед юніорів стали:

За І місце – Беседін Максим

За ІІ місце – Мостовий Артем

За ІІІ місце – Заєць Олексій

У дистанції К-1 1000 м переможцями та призерами серед юнаків 2002-2003 р.н. стали:

За І місце - Мостовий Матвій

За ІІ місце - Яшкін Дмитро

За ІІІ місце – Капеник Іван

У дистанції К-1 1000 м переможцями та призерами серед юнаків 2004-2005 р.н. стали:

За І місце – Кіхтенко Михайло

За ІІ місце – Лобка Роман

За ІІІ місце – Вязмін Давид

У дистанції К-1 500 м переможцями та призерами серед юнаки 2006-2007 р.н. стали:

За І місце - Мейтенко Артем

За ІІ місце – Манько Данил

У дистанції К-1 200 м переможцями та призерами серед чоловіків стали:

За І місце - Пирогов Дмитро

За ІІ місце - Бочарников Дмитро

За ІІІ місце - Бондаренко Вадим

У дистанції К-1 500 м переможцями та призерами серед жінок стали:

За І місце – Басова Марія

За ІІ місце – Плахтинська Віолета

За ІІІ місце – Руденко Вікторія

У дистанції К-1 500 м переможцями та призерами серед дівчат 2004 р.н. та молодші стали:

За І місце – Стриженко Катерина

За ІІ місце – Харчук Світлана

У дистанції К-1 200 м переможцями та призерами серед жінок стали:

За І місце – Руденко Вікторія

За ІІ місце – Басова Марія

За ІІІ місце – Плахтинська Віолета

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Переможці та призери змагань отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України. Зичимо їм здоров'я, подальших успіхів та спортивних перемог!

2017 байдарки 2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Міжнародні новини