Олімпійські кільця

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км.

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

untitled-0057 800х600

На днях на базі КДЮСШ №2 м.Сум відбувся командний чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики.

В ньому взяли участь команди : КДЮСШ №2 м.Сум команда №1 та команда №2,команда ДЮСШ м.Охтирки,команда ДЮСК "Юта" м.Бровари. Всього було 78 учасників.

За підсумками, у загальному заліку перемогу отримала команда №1 КДЮСШ №2 м.Суми. Почесне друге місце зайняла команда ДЮСШ м.Охтирки та третіми була команда №2 КДЮСШ №2 м.Суми.

Серед жіночіх груп, з програмою майстрів спорту, перемогу отримали сумчанки Козолуп Ангеліна,Шевчук Катерина,Колмогорова Наталья, друге місце зайняли трійка - Середа Євгенія,Фоміна Влада,Скрипченко Софія та третіми були - Порохня Юлія,Вірьовка Анастасія,Задорожная Карина з програмою першого розряду, м. Охтирка.3-акробатика

У категорії юнацьких розрядів місця розподілились так:

1 місце - 1 -Гребенюк Єлізавета,Кривцова Софія,Половинка Софія, м.Суми;

2 місце - Кривцова Ельвіра,Радченко Карина,Тесля Валерія, м. Охтирка;

А третє місце між собою поділили представниці двох команд -  Якимова Ада, Пірятинець Анна, Соловей Марина, місто Охтирка та  Мартиненко Анна,Чеботарьова Єлізавета,Чеботарьова Олександра з м.Бровари.1-акробатика

Серед Жіночіх пар з неперевершеною програмою перемогу отримали -Ткаченко Богдана,Ніколаенко Яна (МС), м Суми, друге місце завоювала пара  -Зенова Єлізавета,Ткаченко Даша (КМС) з  Охтирки, і третіи були  - Колесник Дарина,Спасьонова Поліна( 1й розряд) з м.Охтирка.

2-акробатика

Серед юнацьких пар у цій категорії місця розподілилися так:

1 місце -Бірюк Софія,Кияшко Катерина, м.Охтирка;

2 місце  - Титаренко Вероніка,Соколенко Марина, м.Суми;

3 місце - Малоштан Софія,Шаповал Анна м.Суми.

У категорії змішаних пар перемога дісталась Скороход Таїсії та Рожкову Максиміліану з м.Суми, другими були - Берегова Тетяна,Драніченко Андрій,  м.Суми та на третю сходинку піднялися  Ремко Кароліна та Корчменко Олександр, м.Суми.

Представниками чоловічих пар була лише одна команда з Сум, що і стала переможцем, у складі Отто Тимура та Янченко Даніїла.

untitled-0059800

До проведення змагань  та нагородження переможців, разом зі спортивною школою, долучився Національний Олімпійський комітет та Сумське віддідення НОКу на чолі з Оленою Петровою. Переможцям та призерам змагань вручили солодкі подарунки та призи з олімпійською символікою. 7-акробатика 4-акробатика