Олімпійські кільця

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км.

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Петрова

На вихідних, на лижній базі у Токарях, відбувся відкритий чепіонат Сумської області на призи Олени Петрови – срібної медалістки Оліпійських Ігор у Нагано з біатрону.

Попри заметіль та сильний мороз у перший день змагань, спортсмени показали достойні результати. У змаганнях взяли участь сумчани, гості з районів Сумської області та спортсмени із Харківської області. Усього було понад 160 часників.

Першого дня у індівідуальній гонці на 12,5 км у юніорів перемогу отримав Сергієнко Кирил. Другим був Василенко Микола та третє місце посів Буров Боган.

петрова1

Серед юніорок на дитанції 10 км перемогла Єрмакова Вікторія. Баранюк Тетяна була другою, Ситник Ганна посіла третю сходинку.

Серед юнаків 2001-2002 р.н., у індивіуальній гонці на 7.5 км перемогу отримав Болдесов Вадим із Харкова, Кінаш Степан був другим та Малишев Євген посів трет сходинку. А у дівчат у цій же віковій групі, на дистанції 7,5 км перемогла Продан Тетяна, Нештенко Тетяна була другою, а третю місце зайняла Казбан Аліна.

петрова1 1

Також, за підсумками результатів та попередніх змагань, Олена Петрова визначила найкращого спортсмена та спортменку на даний момент. А саме, Кінаш Степан та Продан Тетяна були нагороджені цінними подарунками від призерки Олімпійських Ігор. Степан отримав гоночні професійні окуляри, а Тетяна –швидкі та щасліві лижі.

За підтримки Національного Олімпійського комітету та відділення НОКу у Сумській області усі переможці та призери були нагороджені кубками та медалями,а також сувенірної продукцією. Не забули і про тренерів, які отримали великі календарі та літературу.