Олімпійські кільця

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км.

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

2018финал Лелеченя_3

Ось і настав день фінальних змагань обласного спортивно-масового заходу серед школярів  «Олімпійське лелеченя», що відбувся 25 квітня у стінах Сумської Загальноосвітньої школи №18.

2018финал Лелеченя

Як і в попередніх етапах, програма заходу включала три складових: комбіновані  естафети та волейбол, вікторину на знання історії олімпійського руху  та презентацію команди.

Гостями на цьому заході були присутні : Олена Перова – срібна призерка Олімпійських Ігор у Нагано, голова Сумського відділення Національного Олімпійського комітету; Вікторія Кащеєва – стипендіат НОКу, учасниця Олімпійських Ігор у Лондоні. Та юний лідер, роль якого виконувала та підтримувала учнів перед виступами – Зайцева Лера, майстер спорту, захисник хокейної команди Сумчанка.

2018финал Лелеченя_2

У фінальному етапі конкурсу узяли учась 5 найсильніших команд, а саме: команда Сумської класичної гімназії, Кролевецька спеціалізована школа №3, Роменська ЗОШ №10 м. Ромни, Свеська спеціалізована школа № 2 Ямпільского р-ну, Славгородська ЗОШ Краснопільського р-ну.

У загальному підсумку усіх конкурсних дисциплін, перше місце посіла команда «Свеса» , Свеської спеціалізованої школи №2, Ямпільского р-ну. Другими були - Кролевецька спеціалізована школа №3 та третє місце посіла команда м.Сум Сумської класичної гімназії. Команди Роменської ЗОШ №10 та Славгородської ЗОШ Краснопільського р-ну посіли четверте та п’яте місця відповідно.

2018финал Лелеченя_1

Усі команди були нагороджені солодкими подарунками та призовою атрибутикою від Національного Олімпійського комітету. А призова трійка ще і медалями, кубками та грамотами.

Також, окремо було виділено команду, яка мала найкращу презентацію команди, а саме - Роменська ЗОШ №10 м. Ромни. Та, звичайно, виділили подарунком переможця конкурсу «Спортивна фотографія», що проходив серед учасників команд. Переможницею стала Вікторія Харченко із Роменської ЗОШ №10.

За гарне проведення дійства та дружню атмосферу, Сумська ЗОШ №18, що була базою для проведення конкурсу, отримала комплект м’ячів та книжкову атрибутику до музею.