Олімпійські кільця

Олена Петрова

Олена Петрова

…And iPhone & iPad friendly too!

 Срібна призерка Олімпійських ігор. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу з біатлону.

Володимир Голубничий

Володимир Голубничий

Дворазовий олімпійський чемпіон по спортивній ходьбі.

Лілія Єфремова-Вайгіна

Лілія Єфремова-Вайгіна

Tagline

Бронзовий призер олімпійських ігор по біатлону.

Леонід Жаботинський

Леонід Жаботинський

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон в важкій атлетиці.

Володимир Куц

Володимир Куц

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики. Дворазовий рекордсмен світу на 5 та 10км. 

Олександр Кириченко

Олександр Кириченко

Tagline

Чемпіон олімпійських ігор з велотреку.

Олександр Шапаренко

Олександр Шапаренко

Tagline

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці. Заслужений майстер спорту СССР.

Михайло Маміашвілі

Михайло Маміашвілі

Tagline

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби.

Микола Смага

Микола Смага

Tagline

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Мехіко по спортивній ходьбі.

Олександр Феденко

Олександр Феденко

Tagline

Срібний призер 27-х олімпійських ігор з шосейних велогонок.

Валентина Семеренко

Валентина Семеренко

Tagline

Олімпійська чемпіонка з біатлону. Сочі 2014.

Віта Семеренко

Віта Семеренко

Tagline

Чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор у Сочі 2014. (біатлон)

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Наші партнери

 

123 сагаситас

 

 

mc

Розповісти друзям

rss     twitter     vkontakte     facebook

Пошук по сайту

Новини

"Маленькі Cavaler'и"

DSC 0014

 

          Нещодавно, на сумській кінно-спортивній базі були проведені змагання « Маленькі Cavaler’и».

          Змагання проводились обласним комунальним навчально-тренувальний закладом «Сумська кінна ДЮСШ» та ГОСО «Федерація кінного спорту Сумської області», за підтримки Сумського відділення Національного Олімпійського комітету.
          За мету змагань було поставлено перевірку різносторонньої підготовки юних спортсменів та підвищення майстерності.


          Загалом участь приймали 34 учасника, діти віком від 10 до 14 років.
          Призи та медалі розігрувались у двох номінаціях «Діти Дебют»: у категорії дітей 10-12 років перемогу отримала Мачуліна Дарина. У категорії діти 13-14 років перемогла Оленнікова Ангеліна.
У категорії Найдосвідченіших вершників, перемогу отримала Книш Софія (13-14р).


DSC 0040


Змагання відбувались серед шкіл ОК НТЗ «Сумська кінна ДЮСШ» та КСК «Бітиця» Сумського району.
Присутніми на відкритті та нагородженні були Оліфанов Микола Іванович – федерація кінного спорту, та гостями змагань були представники Сумського відділення НОКу –Петрова Олена Юріївна та Кащеєва Вікторія, які, в свою чергу, провели нагородження.


Усі призові місця були нагороджені подарунками від Національного Олімпійського комітету з олімпійською символікою та солодкими призами від федерації кінного спорту.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Міжнародні новини