Новини
Хокей на траві та олімпійські цінності: як сумські школярі долучилися до світового спортивного свята

У Сумах учні початкових класів долучилися до святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.
7 квітня на базі Сумської спеціалізованої школи №7 ім. М. Сидоренка відбулося справжнє свято сили та дружби. За ініціативи голови відділення НОК України в Сумській області Олени Петрової, 60 учнів 2-3 класів стали учасниками спортивно-масового заходу, присвяченого популяризації здорового способу життя.
Головною "родзинкою" програми стали естафети з елементами хокею на траві. Для більшості школярів це був перший досвід знайомства з цим видом спорту. Окрім змагань, діти брали участь у рухливих іграх, спрямованих на розвиток спритності, швидкості та, найголовніше, командної взаємодії. Всі учасники заходу отримали сувенірну атрибутику від Національного олімпійського комітету України.
Веселий сміх та щирий азарт дітей вкотре довели: спорт об'єднує! Саме такі заходи допомагають дітям зрозуміти цінності чесної гри (Fair Play) та взаємопідтримки. Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість проводити такі свята для майбутнього покоління!

Шлях до перемоги дуже складний... Потрібно багато перешкод подолати і сміливо крокувати вперед
Авторизація
Анонс подій
Сумська талановита молодь
БІАТЛОН
Морозний ранок, ще пострілів не чути,
А ти на старті вже стоїш,
І тут хвилиною секунда може бути,
Команда - "Руш!", - і ти біжиш.
І ось в підйом летиш прижками,
Очима зачепившись за вершину снігову,
А стрільбище уже не за горами,
І тренер підганає на ходу.
Стрільба проходе дуже гарно,
Під кожен крок на фініш ти летиш,
І дуже радий, що не марно
На цих змаганнях ти біжиш.
В такі хвилини розумієш радість перемоги,
Ти не один до неї крокував,
І певен, не зламають неудачі і тривоги
Того, хто перемогу відчував!
Я певен, що не раз ще пролетять
Ім'я наші по світу й Україні,
На Сумщині ми біатлон не будем забувать,
Бо він зробив із нас людину!
07.05.2011 р., Ріпчанський Іван 14 років.

