Новини
Біг заради миру: Суми відзначили Міжнародний день спорту масовим забігом

10 квітня у Сумах відбувся легкоатлетичний забіг, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку.
Захід об’єднав близько 70 учасників — дітей та молодь, які своєю участю засвідчили відданість цінностям активного та здорового способу життя. Спортивна подія пройшла під особистим керівництвом голови регіонального відділення НОК України, срібної призерки Олімпійських ігор у Нагано-1998 Олени Петрової.
Організація свята стала результатом успішної синергії Відділення НОК, «Регіонального центру зимових видів спорту», МДЮСШ «Колос» та міського центру «Спорт для всіх». Програма забігу була сповнена щирих емоцій: юні атлети впевнено долали дистанцію, гартуючи характер та волю до перемоги.
По завершенню змагань кожен учасник отримав пам’ятні медалі, солодкі подарунки та сувенірну атрибутику від відділення НОК України в Сумській області. Організатори наголосили: кожен дитячий старт сьогодні є можливим виключно завдяки незламності та стійкості захисників України.
Більше фото на нашій сторінці в Facebook.

Шлях до перемоги дуже складний... Потрібно багато перешкод подолати і сміливо крокувати вперед
Авторизація
Анонс подій
Сумська талановита молодь
БІАТЛОН
Морозний ранок, ще пострілів не чути,
А ти на старті вже стоїш,
І тут хвилиною секунда може бути,
Команда - "Руш!", - і ти біжиш.
І ось в підйом летиш прижками,
Очима зачепившись за вершину снігову,
А стрільбище уже не за горами,
І тренер підганає на ходу.
Стрільба проходе дуже гарно,
Під кожен крок на фініш ти летиш,
І дуже радий, що не марно
На цих змаганнях ти біжиш.
В такі хвилини розумієш радість перемоги,
Ти не один до неї крокував,
І певен, не зламають неудачі і тривоги
Того, хто перемогу відчував!
Я певен, що не раз ще пролетять
Ім'я наші по світу й Україні,
На Сумщині ми біатлон не будем забувать,
Бо він зробив із нас людину!
07.05.2011 р., Ріпчанський Іван 14 років.

